با مشارکت موسسه مرد نهاد برگزار شد؛برگزاری برنامه کتاب خوانی « یلدا با طعم کتاب»

به منظور گرامیداشت شب یلدا و با مشارکت موسسه مردم نهاد فرهنگ پژوهان افق نو، برنامه کتاب خوانی «یلدا با طعم کتاب» برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، برنامه کتاب خوانی « یلدا با طعم کتاب» با حضور رباب عزیزخانی، مدیرکل کتابخانه های عمومی و جمعی از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی در تالار بیضا کتابخانه عمومی شهید مطهری اردبیل برگزار شد.

در این مراسم که به مناسبت گرامیداشت شب یلدا و با حضورعلاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی برگزار شد، کتاب «چراغ ها را من خاموش میکنم» اثرزویا پیرزاد از سری رمانهای ایرانی که بیش از 80 دوره تجدید چاپ شده، توسط خانم سپینود سعیددانش معرفی شد.

دومین کتاب معرفی شده کتاب « صد سال تنهایی» اثرنویسنده مشهور کلمبیایی و دارنده جایزه نوبل ادبی، گابریل گارسیا مارکز بود که این کتاب نیز بیش از 30 میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش رفته و به 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده، توسط حامد سیما فر معرفی شد.

در ادامه این برنامه کتاب خوانی، کتاب« روی ماه خدا را ببوس» اثر مصطفی مستور که این کتاب نیز بیش از 35 دوره تجدید چاپ و به چند زبان زنده دنیا از جمله زبان روسی و عربی ترجمه شده، توسط علی محمدی، معرفی شد.

 این مراسم با شعر خوانی و حافظ خوانی دکتر کاظم نظری بقا از شاعران برجسته استان و سعدی خوانی توسط مجری برنامه به مناسبت شب یلدا، ادامه یافت و پایان بخش این مراسم ، قصه گویی توسط خانم سیمین علیزاده ، همراه بود که با استقبال قابل توجه اعضای شرکت کننده روبروشد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 98