همزمان با هفته بسیج برگزار شد؛نشست «روشنگری» با حضور اعضای بسیج کتابخانه های عمومی استان

حجت الاسلام عابدی گفت: با هوشیاری ملت ایران، توطئه های دشمنان برای ضربه زدن به اسلام، عقیم مانده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، همزمان با ایام هفته بسیج نشست «روشنگر» با حضور حجت الاسلام عزیزاله عابدی،مسئول نمایندگی ولی فقیه در امور دانشجوی سپاه حضرت عباس (ع) استان، سرهنگ جواد هاشمی، معاون نیروی انسانی بسیج کارکنان و جمعی از کارکنان بسیجی کتابخانه های عمومی استان در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.

حجت الاسلام عابدی با تشریح ترفند های دشمنان برای نفوذ و ضربه زدن به اسلام وایران اشاره کرد و گفت: عناصر بسیج با هشیاری و بیداری، توطئه های دشمنان را خنثی نموده و در تدوام آرمانهای امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب از هیچ تلاشی فروگزار نیستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در امور دانشجویی سپاه استان افزود: بنگاههای خبری استکبار با راه اندازی جنگ رسانه ای سعی در نا امید کردن مردم از انقلاب و اسلام  را  دارند که این امر نیز با تیز بینی شجره طیبه بسیج و مردم ولایت مدار ایران به نتیجه و سرانجام نخواهد رسید.

حجت الاسلام عابدی بسیج را مایه عزت و افتخار ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: تقویت روحیه بسیجی و جهادی در بین مسئولین و کارکنان دستگاههای مختلف، موجب بی اثثر کردن تحریم های ظالمانه استکبار جهانی علیه مردم ایران خواهد شد.

در پایان این نشست از محمد علیزاده فرمانده پایگاه مقاومت شهید عاشوری زاده اداره کل با اهدای لوح سپاس،تجلیل شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 155