به همت کتابخانه های عمومی شهرستان نیر برگزار شد؛برگزاری ایستگاه چهارم کتاب خوان با عنوان« برای کودکانمان با صدای بلند کتاب بخوانیم» ویژه کودک و نوجوان در شهرستان نیر

ایستگاه چهارم نشست کتاب خوان ویژه کودکان و نوجوانان با مشارکت اداره کتابخانه های عمومی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان نیر، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، چهارمین ایستگاه نشست کتاب خوان ویژه کودکان و نوجوان با عنوان« برای کودکانمان با صدای بلند کتاب بخوانیم» با مشارکت اداره کتابخانه های عمومی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان نیر با حضور رباب عزیزخانی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل در سالن کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان نیر برگزار شد.

در این نشست که با اجرای سارا سید حاتمی، مجری برنامه کودک شبکه سبلان برگزار شد، بیش از 200 نفر از کودکان و خانواده ها از برنامه های متنوع فرهنگی این نشست استفاده کردند.

 ایستگاه چهارم نشست کتابخوان شهرستان نیر که با محوریت معرفی کتاب های کودک و نوجوان برگزار شد، با معرفی سه جلد کتاب توسط اعضای کودک کتابخانه های این شهرستان همراه بود.

گفتنی است کتاب« هم روزنامه هم کلوچه» توسط محسن مهر آور عضو کودک کتابخانه عمومی امیر حسین فردی؛ کتاب« قیچی که دنبال کار می گشت» توسط آرنیکا علیزاده، عضو کودک کتابخانه عمومی علامه امینی نیر و کتاب« اسمش چیه» توسط  باران انجامی، عضو کودک کتابخانه عمومی شمس این شهرستان معرفی شد.

در ادامه این برنامه مسابقه کتاب خوانی، شعر خوانی و نمایش کودکان برگزار شد و به برگزیدگان این مسابقات هدایای فرهنگی اهدا شد.

به همت کتابدار کتابخانه عمومی علامه امینی نیر برگزارشد؛

نشست کتابخوان مدرسه ای در دبیرستان شهید محلاتی روستای ویرثیق به همت پیمان جلیل پور کتابدار کتابخانه عمومی علامه امینی نیر برگزار شد.

در این نشست کتاب شعر« تا خیابان خوشبخت» توسط فرشید راضی؛ کتاب « حکایت نامه» توسط عباس حبیب زاده؛ کتاب«لطیفه های شیرین عبید زاکانی» توسط علی محمد وند و کتاب « سفر زندگی» توسط حسین جاهد معرفی شد.

 

سه شنبه های باکتاب در روستا های بخش کورائیم شهرستان نیر؛

خسرو کامران مسئول کتابخانه عمومی کورائیم از برگزاری برنامه های کتابخوانی و جذب عضو و امانت کتاب در روستا های این بخش خبر داده افزود: این برنامه در روز های سه شنبه هرهفته بعد از ساعات اداری توسط کتابدار کتابخانه عمومی کورائیم در روستا های بخش کورائیم برگزار می شود و تاکنون در روستا های ، قورتولموش، بوسجین و کهریز برگزارشده و تا پایان سال برنامه های کتابخوانی در 40 روستای این بخش برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: در همین راستا، کارگاه آموزشی نقش و اهمیت کتاب و کتابخوانی در خانواده و نقش کتاب خوانی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی با شرکت دانش آموزان و والدین در روستای بوسجین از توابع بخش کورائیم برگزار شد.

در ادامه این برنامه، نشست جمع خوانی کتاب« پرورش مهارت های منطقی با استفاده از مسائل و بازی های منطقی» برای کودکان با حضور محمد جواد بهرام نیا، مدیر آموزش و پرورش بخش کورائیم برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

عكس هاي مرتبط :
 
تعداد بازديد اين صفحه: 132