با هدف معرفی کتاب صورت گرفت؛دومین نشست چهارشنبه های دور همی بانوان با معرفی کتاب«یک روز قشنگ بارانی» برگزار شد.

رباب عزیزخانی گفت: اجرای نشست های کتاب خوانی «چهارشنبه های دور همی بانوان» در سال 1398 ادامه خواهد داشت.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، دومین جلسه نشست های کتاب خوانی ویژه بانوان « چهارشنبه های دور همی» عصر دیروز با حضور رباب عزیزخانی، مدیرکل و جمعی از فعالان فرهنگی و کتاب دوستان در محل کتابخانه مرکزی اردبیل برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، رباب عزیزخانی به جایگاه و اهمیت زن در اسلام وافزایش نقش اجتماعی زنان در انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: جایگاه کتاب و کتابخوانی در توانمند سازی زنان باید مورد توجه قرار گیرد و دراین راستا کتابخانه های عمومی برنامه های متعددی را اجرا می کند.

وی به نقش بانوان در کتاب خوان کردن کودکان اشاره کرد و افزود: به همین منظور تلاش خواهیم کرد نشست چهارشنه های دور همی بانوان با هدف معرفی کتاب در سال آینده نیز ادامه یابد.

گفتنی است در دومین برنامه دورهمی، کتاب «یک روز قشنگ بارانی» توسط پری آخته نویسنده و شاعر اردبیلی، مورد نقد و بررسی قرار گرفت و در ادامه برنامه نیز خانمها، نعمتی،محمدی،طریقی، به جمع خوانی کتاب مورد نظر پرداختند.

در پایان مراسم، به بانوانی که در اجرای برنامه مشارکت داشتند، لوح سپاس به رسم یادبود اهدا شد و مقرر گردید در جلسه بعدی که در 21 فروردین ماه برگزار خواهد شد کتاب« داستان های زنان» نوشته جلال آل احمد معرفی شود.

 

 [PageVisit]