همزمان با ولادت حضرت معصومه (س):جمع خوانی کتاب « کاش تو را میدیدم » در کتابخانه عمومی امام علی (ع)

کمال انواری؛ همزمان با ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر برنامه های فرهنگی و کتاب خوانی در کتابخانه عمومی امام علی (ع) اردبیل برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل؛  برنامه گرامیداشت میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) و جشن روز دختر با حضور پرشور کودکان و اعضای فعال بخش کودک در کتابخانه امام علی (ع) برگزار شد.

مسئول کتابخانه عمومی امام علی (ع) هدف از برگزاری این برنامه را آشنایی اعضای کتابخانه با شخصیت والای حضرت معصومه (س) به عنوان  الگویی ویژه برای  تمامی دختران دانست و افزود؛ دین داری و ولایت مداری بخشی از ویژگی های بارز و ارزشمند حضرت معصومه (س) است که باید به عنوان  الگو و گوهری ارزشمند برای دختران امروز کشور ما مورد توجه قرار گیرد وتوجه به ویژگیهای این بانوی بزگوار و سر لوحه قرار دادن فضائل اخلاقی او موجب ارتقای منزلت و جایگاه اجتماعی زنان خواهد شد.
در ادامه برنامه کمال انواری با معرفی کتاب "کاش تو را میدیدم" نوشته مژگان شیخی مربوط به فرازهایی از زندگی حضرت معصومه (س) و حوادث تاریخی زمان ایشان که از منابع مسابقات کتابخوانی جشنواره رضوی نیز هست افزود: امسال شاهد استقبال چندین برابری مردم منطقه و اعضای کتابخانه امام علی (ع) اردبیل از مسابقات کتابخوانی جشنواره رضوی بوده ایم.

انواری به  حضور کتابداران این کتابخانه در موسسات آموزشی در راستای تبلیغ و جذب حداکثری مردم برای مشارکت در این جشنواره اشاره کرد و افزود؛ آشنایی بیش از پیش مردم خصوصا حوزه کودک و نوجوان این کتابخانه با فرهنگ و معارف ولایی و رضوی از برنامه های مهم در جهت تشریح سبک زندگی ائمه است.

این برنامه که با جمع خوانی و بلند خوانی کتاب "کاش تو را میدیم" و نقاشی و شعر خوانی و پذیرایی از اعضا با بریدن کیک و برف شادی همراه بود با صدور پیامی از طرف دختران عضو کتابخانه امام علی (ع) اردبیل تحت عنوان "روز دختر بر تمام دختران اسلامی مبارک باد" و دعای سلامتی امام زمان (عج) خاتمه یافت .

 
تعداد بازديد اين صفحه: 122