با مشارکت کتابخانه مرکزی و امام علی (ع) شهرستان اردبیل برگزار شد؛برگزاری نمایشگاه روزنامه دیواری با موضوع غدیر خم در کتابخانه مرکزی اردبیل

به مناسبت گرامیداشت عید غدیر خم نمایشگاه روزنامه دیواری در کتابخانه مرکزی اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، همزمان با دهه امامت نمایشگاه رونامه دیواری با هدف فرهنگ سازی برای این دهه با مشارکت کتابخانه عمومی امام علی (ع) در کتابخانه مرکزی اردبیل برگزارشد.

در این نمایشگاه که با مشارکت 12 گروه پنج نفره متشکل از اعضای فعال کتابخانه عمومی امام علی (ع) برگزارشد، 12 رونامه دیواری تهیه و در بخش نویسندگان کتابخانه مرکزی اردبیل به نمایش در آمد.

کمال انواری مسئول کتابخانه عمومی امام علی (ع) با تشریح اقدامات انجام گرفته در این خصوص گفت: در طول دهه مبارک ولایت و امامت، با حضور اعضای کودک و نوجوان کتابخانه امام علی (ع) آموزش های لازم برای تهیه روزنامه دیواری ها با موضوع عید غدیر خم ارائه شد و بعد از پایان این دوره بیش از 12 روزنامه دیواری تهیه شد.

مسئول کتابخانه امام علی (ع) در این مراسم ضمن تشریح علل وقوع واقعه غدیر برای کودکان خواستار مطالعه کتاب های موجود در کتابخانه های عمومی در خصوص شناخت ابعاد شخصیتی امام علی (ع) و همچنین   و اقعه غدیر شد.

در ادامه اعضای برگزارکننده، از بخش های مختلف کتابخانه مرکزی اردبیل بازدید کردند و در پایان کتاب امام علی (ع) توسط این اعضا جمع خوانی شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 102