همزمان با روز جهانی عصای سفید؛تجلیل از روشندلان فعال در عرصه کتاب و کتاب خوانی

رباب عزیزخانی گفت: بیش از 8 هزار نسخه بریل و گویا در بخش روشندلان کتابخانه مرکزی اردبیل وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، مراسم تجلیل از روشندلان فعال در عرصه کتاب و کتاب خوانی با حضور، رباب عزیزخانی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛ شفایی، مدیرکل مدارس استثنایی استان؛ یحیوی، رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردبیل و جمعی از روشندلان اعضای کتابخانه برگزار شد.

رباب عزیزخانی با بیان اینکه روشندلان دارای توانمندیهای فراوان در حوزه های مختلف هستند اظهار داشت: بخش روشندلان کتابخانه مرکزی اردبیل با استقبال گسترده روشندلان روبرو است و بسیاری از کتاب های صوتی برای استفاده در این بخش توسط اعضای فعال کتابخانه در کتابخانه مرکزی تهیه می شود.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به ایجاد بخشی مستقل در کتابخانه مرکزی بمنظور ضبط کتاب های صوتی افزود: قسمتی از تجهیزات مورد نیاز برای فایل صوتی از کتاب ها تهیه شده و در تلاش هستیم امکانات تکمیلی را برای این بخش فراهم کنیم.

در ادامه این مراسم نیز هریک از مسئولین شرکت کننده، گزارشی از اقدامات و عملکرد حوزه فعالیت خود را در خصوص نحوه خدمات رسانی به روشندلان ارائه کردند.

در پایان این مراسم نیز، روشندلان شرکت کننده در جلسه مباحث و مشکلات خود را با مسئولان مطرح کردند .

گفتنی است در این مراسم از روشندلان فعال در حوزه کتاب و کتاب خوانی  توسط اداره کل کتابخانه های عمومی استان،تجلیل بعمل آمد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 88