به منظور گرامیداشت روز خبرنگار؛پیام تبریک روز خبرنگار به فعالان عرصه اطلاع رسانی

همزمان با روز خبرنگار، روابط عمومی اداره کل کتابخانه عمومی استان اردبیل با صدور پیامی، این روز را به فعالان عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.

 در پیام تبریک روز خبرنگار اداره کل کتابخانه های عمومی آمده است:  
« روز خبرنگار گرامی باد»
 
 
17 مردادماه « روز خبرنگار» یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را حضور خبرنگاران عزیز استان تبریک عرض نموده و جدو جهد شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع رسانی مستقل و مسئولانه ارج می نهیم.
روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبهاست، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته که در راه روشنگری و اگاهی بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند.خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد دلسوزی و وظیفه اند.
خبرنگاران وجدان بیدار جهان  و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فکری و فرهنگی هرجامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.
بی شک، دستیابی به قله های پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور،مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و آرمان های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با حق جویی، صدق و مجاهدت در عرصه اگاهی ممکن نمی شود. از ایزد منان عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت عشق، آزادی و حق گویی در عرصه آگاهی آرزومندم.
‌‌                                                                                                   روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل
 
 [PageVisit]