حضور معاون توسعه کتابخانه‌ها و ترویج کتابخوانی نهاد و با موضوع جایگاه عفاف و حجاب در شعر و ادبیات؛وبینار تخصصی بین‌المللی «یایلیق» برگزار می‌شود

نشست تخصصی بین‌المللی «یایلیق» به منظور بررسی جایگاه عفاف و حجاب در شعر و ادبیات ایران، قفقاز و آناطولی، با حضور اندیشمندانی از ایران، آذربایجان و ترکیه به صورت مجازی و به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه ها ی عمومی استان اردبیل، نشست تخصصی بین‌المللی «یایلیق» که به بررسی جایگاه عفاف و حجاب در  شعر و ادبیات ایران، قفقاز و آناطولی اختصاص دارد، از ساعت ۱۰ الی ۱۲ شنبه ۲۷ دی‌ماه سال‌جاری به میزبانی اردبیل و با مشارکت مهمانان ویژه وا ندیشمندانی از ایران، آذربایجان و ترکیه به صورت مجازی برگزار می‌شود.
در این نشست تخصصی، نورسته ابراهیم‌آوا رییس شورای زنان حزب اسلامی آذربایجان، زهرا جانکان کارشناس ارشد گویش‌ها و ادبیات ترکی معاصر، مهدی میرزا رسول‌زاده دبیر محفل ادبی شمس عطار اردبیلی، گولاره مونس عضو اتحادیه کانون نویسندگان جمهوری آذربایجان و میهن کریمی شاعر و مترجم زبان و ادبیات ترکی آذربایجانی به بررسی جایگاه عفاف و حجاب در  شعر و ادبیات خواهند پرداخت.
در این نشست همچنین آیت الله سید حسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان اردبیل و همچنین مهدی رمضانی، معاون توسعه کتابخانه‌ها و ترویج کتابخوانی نهادکتابخانه‌های عمومی کشور نیز به عنوان میهمان ویژه در این وبینار مشارکت خواهند داشت.
گفتنی است این وبینار توسط محفل ادبی شمس عطار اردبیلی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل و با مشارکت دانشگاه محقق اردبیلی، حوزه هنری استان، بنیاد عفاف و حجاب و سایر ارگانهای فرهنگی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان از طریق آدرس online.exir-ac.ir/ch/mahfel در این وبینار شرکت کنند.
 
 
عكس هاي مرتبط :
 [PageVisit]