با صدور بخشنامه ای صورت گرفت؛حمایت همه جانبه تبلیغات اسلامی استان اردبیل از برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

حجت الاسلام جعفر زاده با صدور بخشنامه ای به روئسای ادارات تبلیغات اسلامی بر حمایت همه جانبه از برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تاکید کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل؛ حجت الاسلام جعفرزاده، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با صدور بخشنامه ای به روئسای ادارات شهرستان های استان اردبیل بر لزوم حمایت همه جانبه ادارات شهرستان برای برگزاری هرچه باشکوهتر دهمین جشنواره کتابخوانی تاکید کرد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در این بیانیه با اشاره به برگزاری دهمین دوره جشنواره رضوی در بستر مجازی که بصورت الکترونیکی از طریق سامانه های www.razavi.iranpl.ir , www.samakpl.ir  برگزار می شود خاطر نشان کرد: در این زمینه اطلاع رسانی لازم از طریق کانال ها و گروه های مجازی در بین گروه های هدف اعم از کارکنان، خانواده ها، مبلغین و مبلغات، روحانیون، ائمه جماعات مساجد، تشکل های دینی و قرآنی انجام گیرد.
وی ترویج سیره زندگانی رضوی را از رسالت مشترک این دونهاد فرهنگی دانست و افزود: در سال های گذشته گذشته نیز اهتمام نهاد کتابخانه های عمومی کشور در ترویج سیره ائمه اطهار با برگزازی این جشنواره بودیم و امسال نیز با وجود مشکلات مختلف در بخش مکتوب، تمهیدات لازم توسط مسئولین امر برای برگزاری الکترونیکی  اتخاذ شده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همه جانبه نگری در برگزاری این جشنواره را از نکات مثبت و قابل توجه این مسابقه کتابخوانی ذکر کرده و افزوده است: رده های مختلف سنی، شیوه های مختلف شرکت درجشنواره ( فردی، خانوادگی، گروهی، رده سنی کودک، نوجوان و بزرگسال، مسابقه چهارگزینه ای، داستان نویسی، کلیپ تصویری و...) موجب شده که اشخاص با علایق مختلف در این جشنواره کنند.
 
 
 [PageVisit]