همزمان با برگزاری دهمین جشنواره رضوی؛ادامه حمایت های مسئولین استانی و شهرستانی اردبیل از برگزاری جشنواره رضوی

پیام مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان پارس آباد بمناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، حجت الاسلام علی اکبر باقری امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد و عدالت حاجی پور، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان ، با صدور پیام مشترک از آحاد مختلف مردم  برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کردند.
این مسئولین شهرستانی با بیان اینکه خداوند، خداوند خواندن را سرآغاز رسالت پیامبر بزرگوار اسلام قرار داده افزودند: ما مسلمانان پیرو مکتبی هستیم که معجزه جاویدان آن کتاب است و این امت همواره به علم آموزی و کتابخوانی افتخار می‌کرده‌اند.
در بخش دیگری از پیام آمده است: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی یکی از دغدغه های مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی است که معظم له یکی از عوامل مهم سلامت فکری جامعه به ویژه جوانان را مطالعه کتاب های خوب و راهگشا می دانند.
این مسئولین شهرستانی خاطر نشان کردند: بدون شک کتاب و کتابخوانی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی و  ترویج اخلاق اسلامی در جامعه نقشی خطیر و مهم دارد و جشنواره کتابخوانی رضوی، فرصت مغتنمی برای تقویت بنیان های اعتقادی نسل جوان در شناخت هرچه بهترسیره معصومین(ع) است .

مسئولین عالی این شهرستان با بیان اینکه امسال همزمان با سراسر کشور در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا شاهد برگزاری غیرحضوری و اینترنتی دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف آشنایی با سیره پاک ائمه معصومین (ع) به ویژه حضرت امام رضا(ع) در شهرستان مرزی پارس آباد هستیم  اظهار امیدواری کردند؛ همه عزیزان از برکات معنوی و معارف برآمده از این جشنواره بهره‌مند شوند.
امام جمعه و فرماندار شهرستان پارس آباد در پایان، ضمن تشکر از عوامل برگزاری این جشنواره، از عموم آحاد و اقشار مردم متدین و فرهنگ دوست شهرستان پارس آباد در رده های مختلف سنی جهت شرکت  در بخش های متنوع این رویداد مهم فرهنگی و مذهبی دعوت  کردند.


 
 
 
عكس هاي مرتبط :
 [PageVisit]