با هدف اختصاص زمین برای ساخت کتابخانه؛نشست مشترک مدیرکل کتابخانه های عمومی با فرماندار شهرستان گرمی

نشست مشترک مدیرکل کتابخانه ها ی عمومی استان اردبیل و فرماندار شهرستان گرمی به منظور اختصاص زمین برای ساخت اولین کتابخانه عمومی مستقل شهر گرمی برگزار شد.

 


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، پروانه رضاقلیزاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان طی سفر به شهرستان گرمی با حضور در دفتر فرمانداری این شهرستان با علی بهشتی، فرماندار شهرستان گرمی دیدار و در خصوص اختصاص زمین برای احداث اولین کتابخانه عمومی در شهر گرمی کفتگو کرد.
در این نشست علی بهشتی از اختصاص بیش از 370 متر زمین بمنظور احداث کتابخانه عمومی در این شهرستان خبر داد و گفت: مالکیت عرصه این زمین در اختیار فرمانداری شهرستان خواهد بود و عرصه زمین مذکور به منظور احداث کتابخانه در اختیار کتابخانه های عمومی استان قرار خواهد گرفت..
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان نیز در این دیدار با بیان اینکه شهرگرمی تنها مرکز شهرستان است که کتابخانه عمومی مستقل ندارد افزود:  کتابخانه عمومی شهید عزیزپور گرمی به عنوان تنها مرکز کتابخانه ای عمومی شهر در قسمتی از مجتمع اداری اداره ارشاد این شهرستان مستر است که این مجموعه پاسخگوی نیاز های مطالعاتی مردم شهر گرمی نیست .
وی با بیان اینکه بعد از تکمیل فرایند واگذاری زمین مراحل احداث کتابخانه آغاز خواهد شد افزود: به منظور احداث پروزه فرهنگی جلسات متعددی در سطح ملی و استانی با مدیران بنیاد علوی برگزار شده است و این بنیاد در راستای اجرای طرح های عام المنفعه و خیرخواهانه ساخت و احداث این پروژه فرهنگی را برعهده خواهد داشت.
 
عكس هاي مرتبط :
 [PageVisit]