در پی اهانت به نبی مکرم اسلام؛بیانیه دبیرخانه محفل ادبی کتابخانه های عمومی استان اردبیل در محکومیت توهین به نبی مکرم اسلام، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص)بیانیه دبیرخانه محفل ادبی کتابخانه های عمومی استان اردبیل در محکومیت توهین به نبی مکرم اسلام، حضرت  ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص)


باسمه‌تعالی

«هو الّذی أرْسل رسوله بالْهدى ودین الْحقّ لیظْهره على الدّین کلّه ولوْ کره الْمشْرکون»

اوست که رسول خود را با هدایت و آیین درست فرستاد تا آن را بر همه ادیان چیره سازد،هر چند مشرکان را نا خوش آید (توبه/آیۀ ۳۳)

یک بار دیگر قلم شیطان از آستین کفر بیرون آمد تا عناد و دشمنی آنان با پیامبر صلح و رحمت، ختمی مرتبت، حضرت محمد مصطفی (ص) آشکارتر شود. این بار اول نیست و بار آخر نیز نخواهد بود تا جهانیان دجالان عصر خویش را بشناسند و به چهرۀ واقعی آنان پی برند. شیاطین مدرنی که با توهین به قلۀ مقدسات مسلمانان، نفرت جهانیان را متوجه خویش ساخته‌اند و گستاخانه پیامبر عظیم‌الشان اسلام را هتک حرمت نموده‌اند.
اما دنیا بداند که این فرومایگان انسان‌نما کاری جز رسوایی خویش نمی‌کنند و و بهره‌ای جز سیاهی و ندامت نصیبشان نخواهد شد و جز شکست بهره‌ای نخواهند برد که این راه را پیشینیان رفتند و جز از جهنم رسوایی و بی‌‌آبرویی، راه به جایی نبردند.

حال ما اعضای محفل ادبی شمس عطار اردبیلی این حرکت شوم و غیر انسانی را به شدت محکوم می‌نماییم و از مجامع بین‌المللی که داعیۀ صلح، دوستی و عدالت سرمی‌دهند، خواستاریم که گردانندگان این حرکت ناشایست را به نحو احسن تنبیه و مجازات نمایند تا داغ دل مسلمانان، اولیا‌ٕالله، آزادمردان و نیک‌اندیشان جهان تسکین یابد.

سنگ بدگوهر اگر کاسۀ زرین شکند
قیمت سنگ نیفزاید و زر کم نشود

شیخ اجلّ حضرت سعدی علیه‌الرحمه


دبیر محفل
مهدی میرزارسول‌زاده
عكس هاي مرتبط :
 [PageVisit]