درآستانه هفته دفاع مقدس؛برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی «سلام بر ابراهیم» در اردبیل

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: مسابقه بزرگ کتابخوانی «سلام بر ابراهیم» با همکاری بسیج سازندگی، مجمع جهادگران و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان و با مشارکت دستگاههای اجرائی و فرهنگی استان اردبیل در حال برگزاری است.

   
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل پروانه رضاقلیزاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مسابقه بزرگ کتابخوانی از کتاب «سلام بر ابراهیم» که برگرفته از زندگی‌نامه و خاطرات شهید ابراهیم هادی است، در سطح استان در حال برگزاری است.
وی افزود: این مسابقه با همکاری سازمان بسیج سازندگی، مجمع جهادگران و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل برگزار می شود و علاقمندان تا ۵ مهرماه فرصت دارند در این مسابقه شرکت کنند..
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به نحوه شرکت در مسابقه، تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند کتاب و سوالات را با مراجعه به کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل یا  از کانال جهادگران استان اردبیل در پیام‌رسان «بله» به آدرس https://ble.im/jahadgaran_ard دریافت کنند.
وی ادامه داد: دریافت سوالات با مراجعه به رده‌های بسیج یا پورتال اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان به نشانی Ardabilpl.ir نیز امکان‌پذیر است.
رضاقلیزاده بیان کرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند جواب ۱۰ سوال مطرح شده در مسابقه را تا ۵ مهرماه به صورت یک عدد ده رقمی بدون فاصله و پشت سر هم به شماره پیامکی ۱۰۰۰۰۴۵۰۱۳ ارسال کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد جنگ تحمیلی به 40 نفر از برگزیدگان این مسابقه ، لوح تقدیر و جوایزنقدی اهدا خواهد شد. 
 
عكس هاي مرتبط :
 [PageVisit]