فهرست

تبريك

نهاد کتابخانه ها
با صدور پیامی صورت گرفت؛

پیام تبریک مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل به مناسبت 17مرداد ماه، روز خبرنگار

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل با صدور پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را به تلاشگران عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.

 
 
بسمه تعالي
 

 
 
 
پیام تبریک مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل به مناسبت 17مرداد ماه، روز  خبرنگار
 
 

  در صفحات تقويم، هفدهم مردادماه با عنوان «روز خبرنگار» به خود جلوه‏اي ديگر بخشيده است.
روز خبرنگار، بهانه ای است برای یادآوری منزلت و قداست و حرمت خبرنگاران که در باور فرهنگی و تاریخی معاصر بشر ریشه دارد، بطوریکه در جامعه امروزی، خبر آنچنان جایگاه رفیعی دارد که داشتن جامعه بهتر به آن وابسته شده است.
«خبرنگار» امین جامعه و نماینده افکار عمومی است. خبرنگاران در طول تاریخ تمدن معاصر بشری همیشه در خدمت سعادت و بهروزی جامعه و شهروندان بوده اند چراکه «رسانه» انسانهايي را که جدا از هم از نظر زمان و مکان زندگي مي کنند به یکدیگر پيوند مي دهد، گويي همة شهروندان در تمام طول تاريخ و در تمام صفحة روي زمين در يک جامعه جمع هستند.
به مناسبت فرارسیدن 17 مرداد و همگام با عموم مردم و مسئولان، اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل نیز که همچون خبرنگاران، رسالت کاری خویش را توزیع عادلانه دانش و آگاهی در جامعه، آگاهی بخشیدن به مردم و ارتقاء سطح دانسته های شهروندان میداند، ضمن تبریک روز خبرنگار به اهالی رسانه های گروهی استان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار، امید دارد اصحاب مطبوعات، خبرگزاری ها، سایت های خبری، صدا و سیما و شبکه های اجتماعی خبری با یاری کتابداران استان در ترویج هرچه بیشتر فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، زمینه توسعه فرهنگی بیشتر استان را مهیا سازند.
 
 
پروانه رضاقلیزاده- مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل