فهرست

اخبار برگزيده

با صدور پیامی صورت گرفت؛

دعوت دبیرکل نهاد از کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی کشور برای شرکت در انتخابات

علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با صدور پیامی ضمن دعوت کتابداران، کارکنان و اعضای کتابخانه های عمومی کشور به حضور در انتخابات ۲۸ خردادماه، حل مشکلات کشور را ورود مجموعه ای تازه نفس و پرانگیزه به دستگاه اجرایی کشور دانست.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، متن پیام علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد به این شرح است:
به نام آنکه جان را حکمت آموخت
به لطف عنایت الهی و به کوری چشم بدخواهان این دین و آیین و سرزمین، نظام جمهوری اسلامی ایران روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ سیزدهمین دوره انتخابات رئیس جمهوری خود را برگزار خواهد کرد.
ملت بصیر و آگاه ایران صرف نظر از تمامی اختلاف سلیقه ها و تعدد آراء و نظرات، در یک موضوع وحدت نظر دارند و آن دوست داشتن و مهرورزی به این سرزمین و مهد تمدن و فرهنگ و ادب است.
حل مشکلات فراوان و متعدد که بعضی ناشی از کین توزی دشمنان تحریم‌گر، و برخی ناشی از بلایای طبیعی و شیوع بیماری، و بعضی نیز ناشی از کم‌کاری ها و عدم شناخت اولویت‌ها و در یک کلام عدم کارآیی‌ها است، تنها یک راه دارد و آن شرکت در انتخابات برای نوسازی و ورود مجموعه ای تازه نفس و پرانگیزه به دستگاه اجرایی کشور است.
از کتابداران و کارکنان و اعضای کتابخانه های عمومی کشور دعوت می کنم تا نسبت به احقاق حق و ادای تکلیف خود در انتخابات ریاست جمهوری، شورای شهر و روستا، میان دوره ای مجلس خبرگان و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی شرکت کنند و همچون گذشته حافظ ایران عزیز باشند. ان شاء الله
و من الله التوفیق
علیرضا مختارپور
دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور